Maxlogic & Mavigard


Maxlogic ve Mavigard, İstanbul’da bulunan fabrikamızda üretimini bizzat gerçekleştirdiğimiz, yangın ve gaz algılama sistemlerimizin markalarıdır. 30 yılın vermiş olduğu bilgi birikimini ve sektör tecrübesini harmanlamamızın sonucunda elde ettiğimiz her bir ürün son teknoloji kullanılarak üretilmektedir.

Maxlogic ve Mavigard marka ürünlerimiz arasında akıllı adresli ve konvansiyonel sistemler, söndürme sistemleri ve marine sistemler bulunmaktadır. İlgili EN standartlarına uygun üretilen ürünlerin TSE ve 305/2011/EU kapsamında CPR sertifikaları bulunmaktadır. Ayrıca, yangına dayanıklılık testleri konularında uzman ve dünyanın önde gelen sertifikasyon kuruluşlarından biri olan İngiliz Loss Prevention Certification Board (LPCB) kuruluşunca onaylanan birçok ürünümüz bulunmaktadır.

Marine sistemler, yıllardır Türk Loydu tip onay sertifikasına sahip olduğu gibi, IACS üyesi klas kuruluşu olan Russian Maritime Register of Shipping’den tip onay sertifikası alarak uluslararası sularda da tercih edilmektedir.