Ana Sayfa >> Hakkımızda

Teksis; 1987 yılında Elek. Müh. İbrahim Vacit Mavili tarafından; “Yangın ve Gaz Algılama Sistemleri” üretmek amacıyla İstanbul’da kurulan Mavili Elektronik Tic. San. A.Ş.’nin  %100 iştiraki ile 1995 yılında kurulmuştur.  Mavili tarafından üretilen Maxlogic & Mavigard marka ürünler başta olmak üzere; Harezmic, Listec, Airsense, Crowcon ve Spectrex marka yangın ve gaz algılama sistemlerine ait yedek parçaların temini, ürün arızalarının tamiri, bakım onarım, kalibrasyon, devreye alma, teknik eğitim vb. tüm satış sonrası hizmetlerinde merkez servis hizmetleri sağlayıcısıdır.

Teksis’in; müşterilerin kaliteli hizmet, uygun fiyat ve üst düzey memnuniyete ulaşabilmesi amacıyla yetkilendirdiği ve denetimini üstlendiği yetkili servis ağı bulunmaktadır. Bu servisler; TS 12849 standardında Hizmet Yeterlilik belgesine sahiptir. Türkiye’nin her bölgesine hizmet eden, yetkili servislerimizin listesini web sitemizde yer alan servis başlığı altında görüntüleyebilir, hizmet almak istediğiniz yetkili servisimizi listeden seçebilirsiniz.

Hizmet Talep Formu üzerinden alınmak istenen servis hizmetine dair detayların belirtilmesi durumunda, hızlı bir şekilde dönüş sağlanmaktadır.